Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Napište nám na cink@cincink.cz

O Cincink

3 otázky a odpovědi

Cincink je férový realitní portál. Propojuje všechny účastníky realitního trhu. Soukromé osoby, realitní makléře a kanceláře, developery, dodavatele služeb. Umožňuje jednoduše a bezpečně koupit či prodat nemovitost. Nabízí bezplatnou inzerci a profesionální služby spojené s realitami – na jednom místě a od ověřených dodavatelů. S jednotlivými kroky vám poradí náš on-line průvodce.

Všechny úspěšné firmy někdy začínaly. Jsme a budeme férový realitní portál. Stojí za námi silný partner, Komerční banka. Chceme propojovat všechny účastníky realitního trhu a měnit vaše starosti s realitami na radost.

Ano. Celý proces inzerce je u nás opravdu zdarma. Navždycky. Navíc nabízíme chytré služby a hledáme pro ně ty nejlepší dodavatele, které vám pomáhají při prodeji nebo koupi nemovitosti. Ať prodáte nebo koupíte bez starostí, jednoduše a bezpečně. Funguje to jako v obchodě. Platíte pouze za služby, které opravdu potřebujete, objednáte nebo poptáte. Férovou cenu.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací