Kdo jsme a proč zrovna Cincink?

Chceme vám pomoci, aby na konci každého komplikovaného realitního obchodu bylo slyšet šťastné cinkání skleniček na kolaudační párty, cinkot předávaných klíčů, ale samozřejmě i peněz, které ušetříte díky našim výhodným službám.

Jeden portál jak pro kupující, tak prodávající.
Užívejte si jednoduchost, funkčnost, spolehlivost a širokou nabídku služeb.
Pokud prodáváte, nebo chcete koupit, jste tu na správné adrese.
Na prvním místě chceme vybudovat širokou nabídku bytů, domů a pozemků od realitních kanceláří i přímých majitelů. Věříme, že inzerovat může být jednoduché, profesionální a zdarma.
Nabízíme pomoc a podporu od profesionálů, aby vaše realitní transakce vždy dopadla dobře. Jsme vám k dipozici online i na telefonu. Připraveni jsme i na pobočkách Komerční banky, pokud chcete řešit hypotéku nebo úschovu peněz.

Lidé v Cincinku

Na začátku stála výzva pro zaměstnance Komerční banky. Přineste takový nápad, který bude rozvíjet naše služby. Pokud jej schválíme, můžete se podílet na jeho realizaci…

Katka S.

Zakladatelka a CEO Cincink

Je úžasné sledovat, jak moje představa o portálu, který pomáhá lidem koupit či prodat nemovitost, oslovila tolik lidí a partnerů. Je pro mě obrovský závazek provozovat takovou realitní službu, která pomáhá kultivovat realitní trh a nastavuje jasná pravidla hry.

Ilona

Řízení vztahů s dodavateli

Z malého úkolu na počátku se vyvinula klíčová a dlouhodobá spolupráce. Cincink je zkrátka projekt, který si vás získá. V Cincinku mám na starosti procesy a spolupráci s dodavateli služeb, které nabízíme.

Adam

Vývoj aplikace

Mám rád projekty s přesahem mezi více obory. Práce na vývoji nových webových aplikací mě baví a je skvělé, když mohu se svým týmem pracovat na něčem, co je funkční a zároveň nerezignující na porci kreativity. Tento portál má obojí.

Filip

Business development a Marketing

V realitách a marketingu se pohybuji již mnoho let a rád se o své zkušenosti podělím s Cincinkem, který dosud na realitním trhu chyběl, a navíc má skvělou vizi. Mým úkolem v Cincinku je budování vztahů s realitními kancelářemi i makléři a marketing.

Katka D.

Key account a podpora pro realitní kanceláře

Jsem ráda, že mohu být součástí projektu, jako je Cincink, který si vzal za cíl budování důvěryhodného a profi realitního trhu. Mým úkolem je, aby spolupráce námi prověřených makléřů s klienty portálu fungovala bez problémů.

Jaroslav

Specialista týmu Cincink

Rád vám nabídnu své dlouholeté zkušenosti z realit a pomohu vám zejména při problémech s inzerátem, odhadu ceny nemovitostí až po podporu při výběru prověřeného makléře. V Cincink dáváme velký důraz na znalosti a zkušenosti. A to se mi líbí.

Soňa

Specialista týmu Cincink

Realitní trh není jednoduchý. Naopak. Myšlenka Cincinku je přitom zcela jiná. S naším týmem mohou klienti zvládnout vše jednoduše, přehledně a hlavně bezpečně. Mou silnou stránkou je znalost hypoték a poradím vám i s dalšími produkty týkajících se financí.

Pavla

Specialista týmu Cincink

Nadchla mě myšlenka, že s Cincinkem můžete vše bezpečně zařídit od A do Z a netrávit čas běháním po úřadech, bankách a právnících nebo hledáním na internetu, jak správně prodat nebo koupit nemovitost. Pomohu vám se všemi úskalími inzerce na portálu.

... a teď, o rok později, spouštíme naprosto nový a jedinečný portál. Naším cílem je pomoci lidem nejen prodat, ale i koupit či pronajmout nemovitost.

Jednoduché řešení ve složitém světě realit…

Pokud kupujete:

 • Jednoduše vyhledávejte nemovitosti z nabídky Cincinku. Filtrovat můžete podle lokality, ceny a celé řady dalších parametrů.
 • Pokud jste vaší vysněnou nemovitost nenašli, nastavte si funkci hlídací kočky. Jakmile se vámi požadovaná nemovitost v nabídce objeví, dostanete od nás okamžitě upozornění e-mailem.
 • Chcete řešit i financování? Spočítejte si výši hypotéky v naší jednoduché kalkulačce. Hypotéku vám i ochotně sjednáme.
 • Chcete koupi zvládnout zcela sami a nejste si jisti právními náležitostmi? Využijte náš profesionální právní servis. Připravíme a ohlídáme za vás všechny smlouvy.
 • Zajistíme vám také technickou inspekci nemovitosti, úschovu peněz i vyřešíme daně. S námi je to prostě snadné.

Pokud prodáváte:

 • Inzerujte zdarma
 • Vložit k nám inzerát je opravdu snadné. Ale ještě než začnete, přečtěte si našich pár rad pro prodávající.
 • Pokud chcete za svou nemovitost získat maximální cenu, určitě vám pomůže pečlivě připravená nabídka. U nás můžete využít služeb profesionální fotografa a pomůžeme vám i s textem inzerátu.
 • Využít můžete i služby našich smluvních odhadců a profesionálně vám zpracujeme třeba i 3D plánek nemovitosti.
 • Stejně jako pro kupující máme i pro vás k dispozici profesionální právní a finanční služby.
 • Jdete do toho? Zaregistrujte se a získejte kredity na nákup služeb popsaných výše.

Co pro vás děláme?

 • Garantujeme kvalitu jednotlivých služeb, které u nás máte k dispozici.
 • Neustále zlepšujeme prostředí Cincinku, abyste prodej, koupi nebo pronájem nemovitosti zvládli i sami.
 • V případě, že si přesto nebudete jisti, jsme tu pro vás každý pracovní den online i na telefonu.
 • Každý den rozšiřujeme naši nabídku nemovitostí.
 • Přesto nejste s něčím spokojeni? Dejte nám vědět a my slibujeme, že se zlepšíme.

Měníme starosti s nemovitostmi na radost!

Tým Cincink. Zákaznická péče.

Jsme tu pro vás

Po - Pá 9:00 - 17:00

+420 211 155 154

Děkujeme našim partnerům

Více o partnerech

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací