Ochrana osobních údajů

Na této stránce bychom vám rádi poskytli informace o zpracování vašich osobních údajů v My Smart Living, s.r.o. (dále jen „Cincink“) a o vašich právech, která jsou s nimi spojena. Považujeme za normální vás informovat, jaké osobní údaje shromažďujeme, jak s nimi dále nakládáme a na jaké účely je využíváme. Na této stránce najdete také informace o zdrojích, z nichž tyto údaje získáváme, a samozřejmě se i dozvíte, komu tato data můžeme poskytnout.

Vaše osobní údaje zpracováváme vždy transparentně, korektně, v souladu se zákonem a v rozsahu nezbytném pro příslušný účel. Vaše osobní údaje bezpečně uchováváme po nezbytně nutnou dobu, podle lhůt, které nám ukládají právní předpisy a regulace. V případě oprávněného zájmu Cincink, si můžeme sami určit dobu, po kterou budeme údaje uchovávat. Osobní údaje osob mladších než 18 let nezpracováváme.

Budeme rádi, pokud se seznámíte se s informacemi obsaženými v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů, který najdete níže.

Pokud byste si rádi přečetli i informace týkající se Souhlasu se zpracováním osobních údajů k marketingovým účelům, je vám níže také k dispozici.

Pro odhlášení se z odběru informací o novinkách a nabídkách (obchodní sdělení) klikněte na tento odkaz a doplňte nutné informace.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací