Naši partneři

Realitní kanceláře

BIDLI reality, a.s.

Bidli není jen realitní kancelář, ale nejrozsáhlejší projekt v České republice poskytující bydlení. Bidli zprostředkovává prodej a pronájem nemovitostí, financuje bydlení, staví domy, dodává energii a vyrábí interiéry. Naší konkurenční výhodou je, že prodávajícím v první řadě představíme klienty s již schválenými hypotečními úvěry, a to díky spolupráci s Modrou pyramidou a Komerční bankou. Zastupuje nás více než 500 profesionálů.

Realitní kancelář STING

Realitní kancelář STING působí na českém trhu již více než 22 let, nabízí širokou škálu kvalitních služeb a zahrnuje přes 450 zkušených odborníků – od realitních makléřů, přes specialisty na komerční nemovitosti až po hypoteční makléře. Kromě 25 poboček po celé České republice najdete i dvě pobočky na Slovensku. STING má od roku 2011 jako první realitní kancelář i svůj vlastní investiční fond pod dohledem ČNB. Součástí realitní kanceláře je i školící středisko STING Akademie, kde zkušení makléři získávají po úspěšné atestaci certifikát.

CENTURY 21

Century 21 představuje největší světovou realitní síť a prestižní obchodní značku, která zajišťuje prvotřídní servis a kvalitní služby na realitním trhu již 45 let. Century 21 nenajdete jen v českých městech, kde působí od roku 2008, ale v 7 000 realitních kanceláří v 78 zemích světa. O nemovitosti v České republice se denně stará více než 300 makléřů, jejichž cílem je vyřešit realitní transakci rychle, bezpečně a především vždy ke spokojenosti klienta.

MAXIMA REALITY, s.r.o.

Maxima Reality je ryze česká společnost s 22letou tradicí zodpovědného a etického přístupu ke klientům. Jsme specialisté na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Zakládáme si na seriózním jednání s klienty, ochotě a profesionalitě. Málokterá realitní kancelář nabízí tak široké zázemí svým klientům. Zdarma pro vás také zajistíme odborný odhad tržní ceny nemovitosti a nezávazně rádi poskytneme realitní konzultaci. V Maxima Reality se každé nemovitosti věnuje tým realitních a inzertních specialistů, designérů, grafiků a fotografů, finančních konzultantů, právníků a techniků. Zrealizovali jsme zakázky v hodnotě 41 mld. Kč a máme přes 53 000 spokojených klientů.

EVROPA REALITNÍ KANCELÁŘ

Jsme na trhu od roku 1998, naše realitní kancelář pro Vás zajistí prodej i pronájem nemovitostí a veškeré právní služby na více jak 30 pobočkách po celé ČR. Zdarma cenový odhad nemovitosti. Rychlý a 100 % servis je pro nás samozřejmostí.

NEXT REALITY GROUP a.s.

Síť realitních kanceláří NEXT REALITY patří mezi nejvýznamnější hráče v ČR. Zprostředkovává prodej a pronájem všech druhů nemovitostí. Je vyhledávána především kvůli kompletní nabídce služeb, které jsou poskytovány na vysoce profesionální úrovni. Mezi výčet standardně poskytovaných služeb patří právní a finanční servis, vypracování znaleckého posudku, jednání s katastrem nemovitostí a finančním úřadem. Nabízí plnou asistenci makléře až do úplného předání nemovitosti a vypořádání kupní ceny.

REAL SPEKTRUM, a.s.

O bezpečný prodej Vašich nemovitostí se staráme již 28 let. Od svého založení v roce 1991 jsme úspěšně prodali tisíce bytů, rodinných domů i rekreačních objektů. Zajistili jsme tak nový domov pro mnoho rodin v Brně a okolí. Klientům vždy poskytujeme profesionální realitní služby s právní jistotou a dohlížíme na hladký průběh každého realitního obchodu. Naši specialisté na nábor nemovitostí k bydlení a rekreaci mají přehled o aktuální nabídce a poptávce a znají skutečné ceny bytů a rodinných domů na brněnském realitním trhu. Dokáží stanovit cenu Vaší nemovitosti velmi přesně a Vy tak získáte z prodeje svého bytu nebo domu nejvyšší možnou cenu. Důvěřujte i Vy stabilní a prověřené značce a přijďte se s námi nezávazně poradit o prodeji.

Služby

Bytecheck s.r.o.

Bytecheck je zakládajícím členem Asociace inspektorů nemovitostí. Firma byla založena roku 2011. Od svého vzniku provedla již několik tisíc inspekcí. Tým odborníků se stavebním vzděláním a roky praxe čítá mnoho inspektorů. Ti používají špičkové technické nástroje a postupují dle propracované metodiky, kterou Bytecheck neustále inovuje. Inspektoři prověří stav nemovitosti a na případná rizika klienta upozorní.

Realitní software

Realman s.r.o.

Realman představuje komplexní online realitní systém, který má jednoduché, přehledné a intuitivní ovládání. Samozřejmostí je využívání nových moderních technologií. Díky unikátnímu systému lze inzerci jednoduše namířit na více než 65 cílů. Součástí je i párování a automatický mailing, díky čemuž klient vždy ví o všech nabídkách. Všechna data jsou denně zálohována. Od roku 2016 jsou navíc i v šifrované podobě uchovávány mimo území České republiky.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací