Cincink poradna

Všechny potřebné rady na jednom místě.

5 článků Články

Články
19. 05. 2020
Kateřina Stehlíková
5 min čtení

Praktický souhrn aktuálních legislativních změn u nemovitostí

Ve smršti legislativních změn, které reagují na koronavirou pandemii, není snadné se zorientovat. S pomocí odborníků z realitní platformy Cincink Komerční banky jsme pro vás shrnuli změny týkající se bydlení, tedy koupě a prodeje nemovitostí, pronájmů a hypoték.

Články
18. 05. 2020
Pavla Pavelková
4 min čtení

Pár tipů k pořízení rekreační nemovitosti

Stále více z nás uvažuje o útočišti mimo město, blíže přírodě, na venkově. Nevzdat se výhod městského života, ale mít kam utéct. Také v Cincink pozorujeme zvýšený zájem o rekreační objekty, který navazuje na rostoucí trend zájmu posledních let.

Články
24. 04. 2020
Kateřina Stehlíková
3 min čtení

Reality v dobách koronaviru a co bude poté

Realitní trh nejlépe odráží vrcholy i pády celé ekonomiky. Každý dává výhledy, jak bude či nebude realitní trh fungovat. Dnes jsou to stále jen dohady namísto expertních analýz. Tušíme, že to bude bolet a bolet to bude každý den, kdy bude ekonomika v útlumu.

Články
09. 04. 2020
Jan Drozdek
3 min čtení

S prodejem nemovitosti neotálejte!

Prodej nemovitosti je úspěšný, pokud prodáte za správnou cenu ve správný čas.

Realitní trh se kvůli pandemii prakticky zastavil. Realitní kanceláře byly nuceny uzavřít své pobočky, osobní setkávání prodávajících a kupujících představuje zdravotní riziko, zájemci o nemovitosti přehodnocují svá rozhodnutí, revidují příjmy a úspory, vyčkávají.

Články
03. 04. 2020
Jan Drozdek
4 min čtení

Kupující k vám domů nepřijde. Navštivte vy jeho!

Situace okolo COVID-19 je stále velmi vážná. Nařízení, omezující běžný život jsou průběžně prodlužována, na termíny jejich uvolnění nebo úplného zrušení nelze spoléhat. Trh s nemovitostmi je zasažen velmi bolestivě. Realitní kanceláře byly nuceny uzavřít své pobočky, kupujících výrazně ubylo, osobní prohlídky představují zdravotní riziko.

1 2

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací