Cincink poradna

Všechny potřebné rady na jednom místě.

4 články Rozhovory

Rozhovory
27. 03. 2020
Olga Černá
3 min čtení

Hypotéky v době koronavirové. Jaké jsou scénáře ekonomické recese?

S Dominikem Stroukalem, hlavním ekonomem finanční skupiny Roklen, jsme hovořili o aktuální ekonomické situaci. Jaký dopad bude mít pandemie na realitní trh? Můžeme se těšit na pokles cen nemovitostí? Nebo se naopak bát, že plošná neschopnost splácet hypotéky přinese ztrátu bydlení pro tisíce lidí? „Jestli k něčemu stát máme, tak určitě k tomu, aby pomohl koordinovaně řešit situace, jako je ta současná,” říká narovinu.

Rozhovory
27. 03. 2020
Olga Černá
3 min čtení

Ekonom Dominik Stroukal: Nyní je důležité nezpřetrhat ekonomické vazby

Na pomoc ale musí přijít i stát. „Ekonomiku bychom měli co nejvíc zmrazit a po pandemii rozmrazit,” radí Dominik Stroukal, hlavní ekonom finanční skupiny Roklen. Ekonomická recese způsobená koronavirovou pandemií padla bez varování doslova na všechny. Na jak dlouhou krizi se máme připravit a podle jakých scénářů můžeme hrát?

Rozhovory
07. 08. 2019
Ondřej Šaier, CEO Bytecheck

Klientům Cincinku nyní pomůže s inspekcí nemovitosti Bytecheck

Klienti Cincinku nemohou být v lepších rukou,” říká o portálu Ondřej Šaier, CEO, z Bytecheck – inspekce nemovitostí. Je nám velkou ctí, že se právě Bytecheck stal dalším partnerem Cincinku a naši klienti mohou využívat i jejich kvalitních služeb.

Rozhovory
28. 06. 2019
Tomáš Urban, Tribe leader, Housing KB

Cílíme na všechny, kdo řeší svoje bydlení

Čerstvý vítr zavál do realitního trhu spuštěním portálu Cincink, za kterým stojí Komerční banka. Přichází s ambicí být nejobsažnějším portálem s realitami v Česku. Nejde jen o počet nabízených nemovitostí, ale především o komplexní služby, otevřené prostředí, možnost využít prověřených makléřů nebo praktických návodů a rad pro ty, kteří se své nemovitosti chtějí věnovat sami. V čem bude jiný než konkurence. Co Cincink nabízí a proč je spojený právě s KB, říká Tomáš Urban, Tribe leader, Housing

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací