Cincink poradna

Všechny potřebné rady na jednom místě.

5 článků Vše o nemovitostech

Vše o nemovitostech
04. 09. 2019
Redakce

Co je lepší? Koupit nemovitost přímo od majitele nebo přes realitku?

Zda využít při prodeji nebo koupi nemovitosti pomoc profesionála, nebo zvládnout celý proces sám, není jednoduché rozhodnout. Každý způsob má svoje pro a proti, úskalí a rizika. Pojďme se na porovnání hlavních výhod a nevýhod společně podívat.

Vše o nemovitostech
22. 08. 2019
Redakce

Prodat, dlouhodobě nebo krátkodobě pronajmout - co je nejvýhodnější?

Vlastníte jednu, nebo dokonce více nemovitostí, které neobýváte? Dnešní doba je ideální k zamyšlení, jak je nejlépe zhodnotit. Máte hned několik možností. Varianta prodeje přitom nemusí být vždy ta nejvýhodnější.

Vše o nemovitostech
22. 08. 2019
Redakce

7 otázek, které klade každý kupující

Plánujete prodej nemovitosti? Víte, na co vše se zájemci ptají? Chce to pečlivou přípravu. Jen tak vás nic nepřekvapí.

Vše o nemovitostech
22. 08. 2019
Redakce

Argumenty, které vám pomohou prodat i bez slevy

Chystáte se na prodej nemovitosti? Víte, na co se připravit a jak bude celý proces probíhat? Každý, kdo prodává nemovitost, chce prodat za co nejvyšší cenu a zároveň co nejrychleji. Je ovšem dost možné, že to s kupujícími nebude tak jednoduché. Je totiž velmi pravděpodobné, že kupující bude chtít vyjednávat. Připravte si proto souhrn argumentů, proč trváte na ceně, jakou jste nabídli.

Vše o nemovitostech
22. 08. 2019
Redakce

Jak ověřit zájemce o koupi nemovitosti?

Během prodeje nemovitosti vás pravděpodobně čeká řada náročnějších situací a úskalí. Zatímco na některé se nepřipravíte, jiným se můžete předem vyhnout. Patříte-li mezi šťastlivce, kteří našli ideálního kupujícího, gratulujeme! Dokud ale nejsou vaše peníze v úschově, udělejte ještě jeden krok

1 2 3 4 5 6 7

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací