Cincink poradna

Proč mít kvalitní fotky, obrázky nebo plánky?

24. 07. 2019
Redakce

Ne každý má představivost. Ne všechny fotografie popisují nemovitost reálně. Základem jsou proto kvalitní materiály, které odpoví na řadu otázek potenciálních zájemců. Někdy stačí jen pár fotografií a praktický plánek a kupující ví vše důležité a rozhodne se pro prohlídku právě vaší nemovitosti.

Kvalitní fotografie

Víte, že někteří zájemci přeskakují inzeráty bez fotografií? Krásný byt 3+kk v pátém patře může mít zkrátka a jednoduše mnoho podob. A od toho jsou tady kvalitní fotografie, které zaberou nemovitost z různých úhlů. Zájemce tak na první pohled ví, zda se opravdu jedná o nový slunný byt, nebo naopak o nemovitost k rekonstrukci. Fotografie nejsou jen o kvalitě, ale i o množství. Nepotřebujete dvacet fotografií obývacího pokoje, zato se hodí mít vyfocené vše – od kuchyně, přes koupelnu, ložnici a obývací pokoj, až po terasu, garáž či výhled do okolí.

Plánek nemovitosti

Aby si kupující udělal představu, zda je obývací pokoj podlouhlý obdélník, nebo nabízí dostatek prostoru k umístění velkoplošné televize, chce to praktický plánek. Díky němu zájemci o koupi snadno získají odpověď na otázky týkající se dispozice, vnitřního uspořádání i možného rozložení nábytku. Na výběr máte jak klasické 2D plánky, tak moderní 3D nebo-li trojrozměrné plánky. A pokud chcete potencionálním zájemcům nabídnout ještě více, ukažte jim nemovitost tak, jak by mohla vypadat po modernizaci. Někdy prostě prázdné místnosti s původními zdmi, nebo starý nábytek pěkně nevyfotíte. Pomoci vám ovšem může vizualizace, která nemovitost virtuálně promění… takzvaně ji převlékne.

Obrázky okolí

S nemovitostí ovšem souvisí i lokalita. Přestože to nebývá samozřejmostí, přidat pár fotek okolí dotvoří kompletní představu o nemovitosti. Neprodáváte totiž jen byt, dům, chatu či pozemek, ale rovněž pohled z okna, možnost parkování nebo dětské hřiště v blízkosti. Rovnou si tak vytřídíte vážné zájemce, které obrázky a fotografie zaujaly a na místo se rádi přijedou podívat. Rozhodli jste se vylepšit váš inzerát? My v Cincinku vám s tím rádi pomůžeme! V naší nabídce máme ověřené dodavatele, kteří pro vás vytvoří jak kvalitní fotografie, tak i dokonalou vizualizaci nemovitosti či 3D plánek, ať už nezařízeného interiéru, nebo doplněného o nábytek.

Vše o nemovitostech
04. 09. 2019
Redakce

Co je lepší? Koupit nemovitost přímo od majitele nebo přes realitku?

Zda využít při prodeji nebo koupi nemovitosti pomoc profesionála, nebo zvládnout celý proces sám, není jednoduché rozhodnout. Každý způsob má svoje pro a proti, úskalí a rizika. Pojďme se na porovnání hlavních výhod a nevýhod společně podívat.

Vše o nemovitostech
22. 08. 2019
Redakce

Prodat, dlouhodobě nebo krátkodobě pronajmout - co je nejvýhodnější?

Vlastníte jednu, nebo dokonce více nemovitostí, které neobýváte? Dnešní doba je ideální k zamyšlení, jak je nejlépe zhodnotit. Máte hned několik možností. Varianta prodeje přitom nemusí být vždy ta nejvýhodnější.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací