Cincink poradna

Jak si pohlídat nabídky, které by vám mohly sedět?

02. 08. 2019
Redakce

Máte v hlavě vysněný dům nebo byt, ale stále jej nemůžete najít? Jak se říká, kdo si počká, ten se dočká… nebo je tu naše kočka! Abyste nemuseli denně projíždět desítky inzerátů, zaměstnejte naši hlídací kočku.

Denně na realitním trhu přibývají desítky nemovitostí k prodeji. Stejně rychle se i kupují. Obchodování na realitním trhu je v posledních letech opravdu rychlou záležitostí. Snadno se tak může stát, že se pár dní nepodíváte na novinky v inzerci prodávaných nemovitostí a přijdete o skvělou šanci. Přitom je to tak jednoduché – přehoďte starosti s hledáním nemovitosti na naši hlídací kočku, která je v tom opravdu výjimečná.

Reality na míru

Stačí zadat kritéria nemovitosti, která jsou pro vás důležitá – například typ nemovitosti, lokalita, dispozice, cenový limit nebo další vlastnosti, které jsou pro vás zajímavé a díky kterým vytřídíte jen ty správné nemovitosti. Pokud jste zadali taková kritéria, která vám nenabízí dostatečný výběr, zkuste z některých požadavků slevit. Rozšíření obzoru nikdy nemůže uškodit a vy třeba nakonec svá očekávání i trochu pozměníte.

Jak to vlastně funguje,

Naše kočka bez přestání sleduje, co se na Cincinku děje, a neustále analyzuje nové inzeráty. Nemovitosti jsou na Cincinku inzerovány pouze od ověřených realitních kanceláří a od přímých majitelů nemovitostí. Objeví-li se v naší inzerci nabídka šitá vám na míru, hlídací kočka vás bude okamžitě informovat na vaší nástěnce a zároveň e-mailem. Co říkáte? Nezní to skvěle? Šetřete čas i starosti a nechte hledání vaší nové nemovitosti na naší hlídací kočce.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací