Zpět
Cincink poradna

Klientům Cincinku nyní pomůže s inspekcí nemovitosti Bytecheck

07. 08. 2019
Ondřej Šaier, CEO Bytecheck

Klienti Cincinku nemohou být v lepších rukou,” říká o portálu Ondřej Šaier, CEO, z Bytecheck – inspekce nemovitostí. Je nám velkou ctí, že se právě Bytecheck stal dalším partnerem Cincinku a naši klienti mohou využívat i jejich kvalitních služeb.

Co vás přivedlo ke spolupráci s portálem Cincink?

Líbí se nám hlavní myšlenka Cincinku – je průvodcem celým procesem realitní transakce. Je portálem, kde se potkává kupující s prodávajícím a kde mají všechny potřebné nástroje k hladkému průběhu celého nákupu nebo prodeje na jednom místě.

Co od spolupráce očekáváte?

Primárně nám jde o to, abychom rozšířili povědomí o službě inspekce nemovitosti. Prověření nemovitosti je aktuálně využíváno pouze u čtvrtiny všech transakcí v ČR. Ve Velké Británii nebo USA tento poměr však přesahuje 90 %. Rádi bychom touto formou také klienty upozornili na častá rizika a pomohli jim se jich vyvarovat.

Na Cincinku si mohou samoinzerenti zvolit, jaké služby využijí. Proč by si měli vybrat právě vás? V čem konkrétně jim můžete být užiteční?

Bytecheck pomáhá koncovým zákazníkům ke kvalitnímu a spokojenému bydlení. Hájíme zájmy klientů a objektivně popisujeme skutečný stav nemovitosti – hledáme skryté kostlivce. Klient tak ví, jaké další náklady ho čekají a může se na ně připravit předem. Stejně dobře jsme schopni pomoci s převzetím novostavby od developera, odhalíme všechny vady a nedodělky včas a necháme developera je odstranit.

Vidíte smysl takto komplexního realitního portálu na českém trhu?

V dnešní uspěchané době má člověk stále méně volného času. Jistě je lepší, když najde vše potřebné na jednom místě, než hodiny hledat dílčí služby na webu. Místo toho může raději čas trávit s rodinou nebo relaxem. Cincink také všechny partnery prověřil, tím pádem zákazník nemusí hledat v recenzích, zda budou dodané služby kvalitní.

Jak vnímáte „konkurenční“ prostředí na Cincinku, když si uvědomíme, že sdružuje realitní kanceláře, makléře i firmy, které nabízejí služby související s koupí nebo prodejem nemovitosti?

Prostředí na Cincinku vůbec nevnímáme konkurenčně. Právě naopak. Každá služba má na portálu své místo a vše dohromady se skvěle doplňuje. Tvoří tak unikátní příležitost pro co možná nejhladší průběh celého procesu nákupu/prodeje nemovitosti. O zákazníka se tak stará celý tým nezávislých a prověřených odborníků. Klienti Cincinku nemohou být v lepších rukou.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací