Zpět
Cincink poradna

Cílíme na všechny, kdo řeší svoje bydlení

28. 06. 2019
Tomáš Urban, Tribe leader, Housing KB

Čerstvý vítr zavál do realitního trhu spuštěním portálu Cincink, za kterým stojí Komerční banka. Přichází s ambicí být nejobsažnějším portálem s realitami v Česku. Nejde jen o počet nabízených nemovitostí, ale především o komplexní služby, otevřené prostředí, možnost využít prověřených makléřů nebo praktických návodů a rad pro ty, kteří se své nemovitosti chtějí věnovat sami. V čem bude jiný než konkurence. Co Cincink nabízí a proč je spojený právě s KB, říká Tomáš Urban, Tribe leader, Housing

V červnu Komerční banka spustila realitní portál Cincink. Co od něj máme čekat a s jakými novinkami přichází? Na koho portál cílí především?

Na všechny, kteří řeší svoje bydlení. Není důležité, jestli jste kupující nebo prodávající, jestli řešíte první bydlení nebo se chcete přestěhovat do většího. Cincink bude pomáhat všem.

V čem je výhodné spojení banky a realitního portálu?

Je to logické spojení obou světů. Banka je specialistou na finanční produkty, portál se zaměřuje na skutečné klientské potřeby týkající se bydlení a na nefinanční služby s tím spojené. Jsou to zkrátka životní situace, kterými si jednou nebo i několikrát za život projdeme všichni. A jistě rádi uvítáme odborné rady nebo přímo spojení s odborníky. Nám z KB to umožňuje lepší pochopení konkrétních situací našich klientů. Tím jim pak můžeme připravit nejlepší individuální řešení.

Jde opravdu o obrovskou platformu. Co od projektu KB očekává, proč jste se do něj pustili? Jaké máte cíle?

Musím se přiznat, že na začátku jsme si to představovali výrazně jednodušší. Až v průběhu času jsme si uvědomili, jak velkou platformu vlastně budujeme. Celý proces má neustálý vývoj. Aktuálně portál dolaďujeme pro potřeby všech partnerů, které jsme do toho zapojili. Nejde jen o prostředí pro klienty, ale také pro realitní kanceláře a dodavatele služeb. Odlaďujeme i ty nejmenší kroky, chceme, aby do sebe vše perfektně zapadalo. Učíme se s ním měnit naše zažité postupy. Je to pro nás poprvé, kdy se snažíme uplatňovat více prvků ze světa strat-upů než z velkých firem. Navíc postupný vývoj celého portálu bude hodně záležet i na zpětných vazbách od klientů. Ty pro nás budou klíčové a na jejich implementaci se budeme zaměřovat. Od začátku se portál snažíme budovat společně s klienty na základě jejich zpětné vazby. Toho se chceme držet i nadále.

Jak se mají na Cincink dívat realitní kanceláře a makléři a na straně druhé individuální prodávající? Co navíc jim oproti jiným portálům můžete přinést?

Od začátku říkáme, že chceme přispět ke kultivaci realitního trhu. Chceme do něj vnést standardy, které teď klientům chybí, tedy bezpečí, důvěru, otevřenost. Celý koncept navíc stojí na spolupráci všech zúčastněných partnerů napříč realitním trhem, který podporujeme ze strany Komerční banky. Cincink tedy nabízí logické propojení všech kroků spojených s prodejem nebo koupí nemovitosti formou rad nebo odborníka, kterého si na jednotlivé (nebo všechny) kroky můžete najmout. Kolik a jakou formu pomoci nakonec klient využije, bude záležet jen a jen na jeho rozhodnutí.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací