Reklamace

Zdá se vám, že námi poskytnutá služba neodpovídala tomu, na čem jste se s námi dohodli?

Chcete-li uplatnit reklamaci, vyplňte prosím níže uvedený reklamační formulář a odešlete jej na reklamace@cincink.cz, nebo písemně na sídlo naší společnosti: My Smart Living, s.r.o., Václavské náměstí 796/42, Nové Město, 110 00 Praha 1.

Budeme rádi, pokud se seznámíte s pravidly a podmínkami reklamace služeb poskytovaných Cincinkem v Reklamačním řádu. V případě nejasností jsme vám k dispozici na emailu reklamace@cincink.cz.

Odstoupení od smlouvy

Spotřebitel bere na vědomí, že nemůže odstoupit od smlouvy, jestliže byla splněna před uplynutím lhůty k odstoupení a zároveň pokud souhlasil, aby s plněním podle smlouvy bylo započato ihned po uzavření smlouvy. Chcete-li- odstoupit od smlouvy vyplňte prosím formulář Oznámení o odstoupení od smlouvy a zašlete jej buď elektronicky na reklamace@cincink.cz či nám jej zašlete na adresu My Smart Living, s.r.o., Václavské náměstí 796/42, Nové Město, 110 00 Praha 1.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací