Cincink Wiki

Všechny potřebné rady na jednom místě.

5 článků Rozhovory

Rozhovory
16. 08. 2019
Vladimír Zuzák, ředitel společnosti Maxima Reality

Na Cincinku kupující najdou v budoucnu 100 % nabízených nemovitostí

Realitní portál Cincink nabírá na otáčkách. Plní se nejen spolupracujícími realitními kancelářemi a službami spojenými s realitní transakcí, ale i nabídkami samoinzerentů. Jak vidí jeho budoucnost Vladimír Zuzák, ředitel společnosti Maxima Reality?

Rozhovory
14. 08. 2019
Rudolf Čihák, CEO IdeaSense s.r.o.

Služby portálu Cincink zajišťují, že realitní transakce dopadne dobře

Nakoukněte s námi za startovní čáru portálu Cincink. Rudolf Čihák, CEO IdeaSense s.r.o. představuje, v čem se skrývá komplexnost jeho služeb a proč se bude líbit kolegům z realitního byznysu i cílovým klientům.

Rozhovory
07. 08. 2019
Ondřej Šaier, CEO Bytecheck

Klientům Cincinku nyní pomůže s inspekcí nemovitosti Bytecheck

Klienti Cincinku nemohou být v lepších rukou,” říká o portálu Ondřej Šaier, CEO, z Bytecheck – inspekce nemovitostí. Je nám velkou ctí, že se právě Bytecheck stal dalším partnerem Cincinku a naši klienti mohou využívat i jejich kvalitních služeb.

Rozhovory
24. 07. 2019
Jiří Lejnar, Bidli

Cincink je další cesta k vysněnému bydlení i pro naše klienty

Vítáme v Cincinku portál Bidli.cz a jeho průvodce na cestě za novým domovem. Svým klientům nabízejí komplexní služby spojené s pořízením nového bydlení. Jejich služby, zkušenosti a profesionalitu mohou nyní poznat i klienti portálu Cincink.

Rozhovory
04. 07. 2019
Mgr. Jan Drozdek, STING

Cincink je projektem s neotřelou vizí

Marketingový manažer realitní kanceláře STING Jan Drozdek se s námi podělil o svá očekávání v nově rozběhnutém realitním projektu Cincink, který má ambice být nejkomplexnější realitní platformou v Česku. Proč do něj zavedená realitka vkládá důvěru? Co může spolupráce tak velké kanceláři přinést?

1 2

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací