Cincink Wiki

Všechny potřebné rady na jednom místě.

5 článků Vše o nemovitostech

Vše o nemovitostech
04. 09. 2019
redakce

Co je lepší? Koupit nemovitost přímo od majitele nebo přes realitku?

Z pohledu kupujícího může být účast realitky tak trochu hrou osudu. Často se stane, že jste původně plánovali celý nákup realizovat sami, ale váš „objev“ byl zrovna svěřen do péče realitní kanceláře, a tak jejích služeb budete muset v případě zájmu využít. Nebo jste zaneprázdněni a v průběhu honby za domovem zjistíte, že nechcete absolvovat bezpočet prohlídek. Pak se služby profesionála, který vám připraví předvýběr, rozhodně hodí. V Cincink jsme pro vás připravili malý přehled pro a proti.

Vše o nemovitostech
22. 08. 2019
Redakce

Argumenty, které vám pomohou prodat i bez slevy

Chystáte se na prodej nemovitosti? Víte, na co se připravit a jak bude celý proces probíhat? Každý, kdo prodává nemovitost, chce prodat za co nejvyšší cenu a zároveň co nejrychleji. Je ovšem dost možné, že to s kupujícími nebude tak jednoduché. Je totiž velmi pravděpodobné, že kupující bude chtít vyjednávat. Připravte si proto souhrn argumentů, proč trváte na ceně, jakou jste nabídli.

Vše o nemovitostech
22. 08. 2019
Redakce

Jak ověřit zájemce o koupi nemovitosti?

Během prodeje nemovitosti vás pravděpodobně čeká řada náročnějších situací a úskalí. Zatímco na některé se nepřipravíte, jiným se můžete předem vyhnout. Patříte-li mezi šťastlivce, kteří našli ideálního kupujícího, gratulujeme! Dokud ale nejsou vaše peníze v úschově, udělejte ještě jeden krok

Vše o nemovitostech
22. 08. 2019
Redakce

Na co nezapomenout při převzetí nemovitosti?

Stali jste se oficiálně vlastníkem bytu, rodinného domku či jiné nemovitosti? Koupě nemovitosti může být někdy zdlouhavá. Nyní vás ale čekají příjemnější věci. Na řadu totiž přichází převzetí nemovitosti od původního majitele. Kdy je ideální doba na převzetí, co si ohlídat a na jaké věci nezapomenout?

Vše o nemovitostech
22. 08. 2019
Redakce

7 otázek, které klade každý kupující

Chystáte se na prodej nemovitosti? Chce to pečlivou přípravu. Jen tak vás nic nepřekvapí. A na co všechno se mohou zájemci ptát?

1 2 3 4 5 6 7

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací