Zpět
Cincink Wiki

Chceme být blízko projektů jako je Cincink

04. 07. 2019
Vladimír Kuliš CENTURY 21

Mezi realitní partnery portálu Cincink se přidala i kancelář CENTURY 21. Regionální ředitel Vladimír Kuliš mimo jiné vítá příležitosti a motivaci pro zvyšování kvality makléřských služeb.

Značka CENTURY 21 je celosvětově v realitách prestižní pojem a máte vybudované jméno. Proč jste se rozhodli spojit s portálem Cincink hned od jeho spuštění?

CENTURY 21 je společnost, která na trhu prosazuje nové služby pro klienty jako je homestaging, videoprohlídky či nově 3D scan. Pro prezentace nemovitostí a makléřů používáme nové způsoby, své webové stránky u nás mají nejenom makléři, ale i nemovitosti. Online marketing je pro nás důležitý. Chceme být lídrem na trhu v kvalitě i ve službách, které klientům pomáhají lépe prodat jejich nemovitost. Po představení projektu jsme poznali obrovský potenciál, který spolupráce s portálem Cincink a jeho partnery přináší. Rádi v něm nabídneme profesionální služby našich makléřů a zařadíme se mezi profesionály a značky, které projekt zaštiťují. Velkou důvěru a stabilitu spolupráce nám garantuje také hlavní partner projektu – Komerční banka, která je blízká i našim hodnotám.

V čem vidíte jeho hlavní potenciál právě pro realitní kanceláře?

Je tady řada příležitostí. Makléři mají další možnost, jak prezentovat nemovitosti svých klientů a svoje služby. Tím si mohou porovnat úroveň svých služeb s ostatními makléři na trhu. To vše může pomoci naplnit očekávání klientů, nebo je dokonce překonat.

Co na portálu dle vašich zkušeností ocení koncoví klienti, kteří chtějí prodat nebo koupit nemovitost?

Vidím v tom především nový přístup k aktuální nabídce nemovitostí na trhu, nadstandardní způsob jejich prezentace a řadu nových možností, služeb, které s celou realitní transakcí souvisí. Unikátní vlastností portálu je kompletní nabídka nemovitostí na jednom místě. To, myslím, ocení každý klient.

Doplňuje Cincink logicky český realitní trh? Vítáte projekt takového rozsahu?

Vítáme nové příležitosti na realitním trhu. Chceme být blízko podobných projektů, které mají smysl pro klienty i pro profesionály na realitním trhu, a společně s ostatními obor realit formovat k jeho profesionalizaci. Český realitní trh má ještě mnoho příležitostí k objevování a řadu způsobů, jak prodávat nejenom nemovitosti, ale i služby makléřů. Objevují se virtuální kanceláře umožňující kvalitnější služby pro samoprodejce. Trh už dnes odlišuje makléře, kteří zprostředkují prodej nemovitosti od těch, kteří jsou zároveň schopní klientům poskytnout více služeb a porozumět jeho aktuální situaci.

Ne všechny RK a makléři mají právě tu nejlepší pověst a důvěru. Může takový portál pomoci v ozdravení realitního trhu?

Ano. Zaznamenali jsme několik principů portálu, které můžou poskytnout zajímavé srovnání nejen klientům, ale i makléřům. Zajímavá je „soutěž“ mezi makléři o zakázku/klienta. Díky vzájemnému srovnání pak makléři budou dále zdokonalovat své služby a mohou se lépe porovnat například v rámci regionu/oblasti. Získávají i reference od klientů a na základě své ohodnocené práce i větší příležitost oslovit nové klienty, kteří očekávají nejlepší služby na trhu. To by mělo být hnacím motorem ke zdokonalování služeb a ke kultivaci realitního trhu, kterou si přejí i předkladatelé nového realitního zákona.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací