Zpět
Cincink Wiki

Cincink je další cesta k vysněnému bydlení i pro naše klienty

24. 07. 2019
Jiří Lejnar, Bidli

Vítáme v Cincinku portál Bidli.cz a jeho průvodce na cestě za novým domovem. Svým klientům nabízejí komplexní služby spojené s pořízením nového bydlení. Jejich služby, zkušenosti a profesionalitu mohou nyní poznat i klienti portálu Cincink.

V realitním světě se vymykáte už jen tím, že se nazýváte průvodci za novým domovem namísto realitními makléři. Co děláte jinak?

Realitní makléř se úzce specializuje na činnost prodeje nemovitosti, zaměřuje se více jen na prodej než na celkovou potřebu klienta. My na celou transakci nahlížíme nejen z pohledu koupě či prodeje nemovitosti, ale především z pohledu jejího provedení od začátku do konce, aby výsledkem byl nový, připravený domov. To klient nezvládne bez profesionála, průvodce.

Je to i důvod, proč se vám líbí projekt Cincink a spojili jste se s ním hned od jeho začátku?

Vzhledem k úzké historické vazbě Bidli na skupinu Komerční banku a strategickou spolupráci s Modrou pyramidou jsme u tohoto projektu nemohli chybět. Věříme, že to je další cesta, jak naši společní klienti najdou své bydlení nebo efektivně prodají svoji nemovitost.

V čem vidíte největší přínos Cincinku pro RK a v čem pro samotné kupující či prodávající?

Klient si nekupuje nebo neprodává nemovitost denně. Není to jenom o tom, umístit fotky na inzertní server a stáhnout si nějaké vzorové smlouvy. Kupující si zase mnohdy myslí, že koupě spočívá pouze ve výběru nemovitosti. Vnímáme prodej přes inzerci pouze jako doplněk práce realitní kanceláře, která má za jeden z úkolů, aby se potkali spolu kupující a prodávající, kteří by se jinak o sobě nedozvěděli. Aby našli kompromis, za jakých podmínek transakci provést. Pro obě strany je celá transakce postavená především na zkušenosti a velké zodpovědnosti profesionála, průvodce. Rádi své služby nabídneme i zde. Pro samoinzerenty je určitě dobré, že si mohou vybírat služby, které pro svou inzerci shledají přínosnými, a třeba i postupně jimi svůj inzerát vylepšovat až k vysněnému obchodu.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací