Zpět
Cincink Wiki

Služby portálu Cincink zajišťují, že realitní transakce dopadne dobře

14. 08. 2019
Rudolf Čihák, CEO IdeaSense s.r.o.

Nakoukněte s námi za startovní čáru portálu Cincink. Rudolf Čihák, CEO IdeaSense s.r.o. představuje, v čem se skrývá komplexnost jeho služeb a proč se bude líbit kolegům z realitního byznysu i cílovým klientům.

Co pro vás bylo hlavním impulsem ke spolupráci s portálem Cincink?

Dostali jsme příležitost pomoci tuto skvělou myšlenku zrealizovat. IdeaSense je jedním z tvůrců služby. V počátku jsme měli za úkol akcelerovat vznik tohoto start-upu a dnes se podílíme na dennodenní práci, která vede k vyladění portálu do podoby, kdy bude plnit byznysové cíle zadavatele.

Co portálu klientům nabízí?

Cincink je jediný realitní portál na trhu, který spojuje nabídky realitních kanceláří a samoinzerentů. Zároveň je místem, na kterém by se do budoucna měla odehrávat většina realitních transakcí v ČR.

Co se na Cincinku líbí nejvíce vám?

Pro většinu lidí je realitní transakce největší obchod v životě a logicky je s tím spojená spousta strachů. Služby portálu Cincink zajišťují, že transakce dopadne dobře. Představte si to tak, že ať už nemovitost prodáváte nebo kupujete, máte zde na výběr množství služeb od prověřených odborníků, kteří vám s celou transakcí mohou pomoci – od perfektního inzerátu, přes fotky, stavební kontrolu nemovitosti po třeba finance a smlouvy. Je toho samozřejmě mnohem víc a vše je jednoduše na jednom místě. Cincink je absolutně komplexní realitní služba. Vše je navíc pod záštitou Komerční banky, která je dostatečnou zárukou bezpečnosti a spolehlivosti.

Myslíte, že si současný realitní trh přímo řekl o vznik takového komplexního portálu jako je Cincink? Přišel ve správnou dobu?

Podle našich výzkumů lidé potřebují v realitních transakcích vědět, jak postupovat, aby vše dopadlo dobře. Tuto službu zajišťuje dnes mnoho spolehlivých realitních kanceláří. Cincink si klade za cíl tyto kanceláře propojit a zastřešit kvalitu a průhlednost celého obchodního procesu. To je na trhu unikátní, a proto si myslím, že pro portál Cincink na trhu prostor je.

Může portál pomoci ke zkvalitnění realitního trhu v Česku?

Ano, může. V transparentnosti, v bezpečnosti a ve zjednodušení celé realitní transakce. Společnosti, které se do Cincinku zapojují teď na jeho začátku mají navíc unikátní možnost podílet se na jeho celkovém nastavení.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací