Zpět
Cincink Wiki

Na Cincinku kupující najdou v budoucnu 100 % nabízených nemovitostí

16. 08. 2019
Vladimír Zuzák, ředitel společnosti Maxima Reality

Realitní portál Cincink nabírá na otáčkách. Plní se nejen spolupracujícími realitními kancelářemi a službami spojenými s realitní transakcí, ale i nabídkami samoinzerentů. Jak vidí jeho budoucnost Vladimír Zuzák, ředitel společnosti Maxima Reality?

Co vás jako první napadlo, když jste se seznámil s portálem Cincink?

Konečně zde vznikl realitní portál, který dokáže propojit svět samoinzerentů a realitních kanceláří.

Myslíte si, že je to přesně to, co český realitní trh i z pohledu budoucnosti potřebuje?

Ano, jsem o tom přesvědčen. Pokud se vše povede, kupující zde najde komplexní nabídku nemovitostí na jednom místě a nebude muset navštěvovat více portálů.

V čem vidíte největší bolesti současného realitního trhu?

Největší bolestí je obrovský počet realitních kanceláří a tím pádem i makléřů s různou úrovní služeb. Často tak tuto odpovědnou práci vykonávají lidé s nízkou kvalifikací a chybějícími zkušenostmi.

Může toto Cincink pomoci narovnat?

Myslím, že úkolem realitního portálu je přinášet nezkreslené informace o nemovitostním trhu a také návštěvníky edukovat, aby měli dostatek potřebných informací a uměli s nimi nakládat. Věřím, že se toto Cincinku podaří.

Kdo z toho bude profitovat?

Realitní obchod by vždy měl být win-win situace pro všechny zúčastněné. Celkové zlepšení poměrů na trhu se tedy projeví na obou stranách. Profit na klientské straně se projeví i u kvalitních RK a dodavatelů služeb. Tyto dvě strany mince spolu souvisí.

Co považujete na Cincinku za nejzajímavější oproti standardním inzertním portálům?

Spojuje dva rozdílné světy. Tedy svět samoinzerentů a realitních kanceláří. Pro kupující to znamená, že tu v budoucnu najdou 100 % nabízených nemovitostí na jednom místě. Inzerce je pro všechny zdarma, i pro RK, a to ušetří nemalé náklady. Pro samoinzerenty to není jenom místo, kam svůj inzerát vloží, ale kde mají na výběr z množství služeb, které jim s celým procesem mohou významně pomoci. Pokud samoinzerent shledá proces náročným, umí ho Cincink propojit s prověřenou realitní kanceláří nebo dodavateli služeb, kteří mu v celém procesu pomohou. Šíře poskytovaných služeb a průvodce prodejem nemovitosti jsou pro samoinzerenty obrovskou devízou.

Jak vidíte budoucnost portálu?

Teď je důležité dostat portál do povědomí široké veřejnosti tak, aby se plně projevily jeho výrazné benefity. RK a inzerenti mohou pomoci zejména tím, že na portálu budou inzerovat :). Je důležité, aby portál dodržel svůj závazek, tedy aby inzerce byla stále zdarma, a zajistil hladkou funkčnost pro své uživatele.

Máte zkušenost s podobným portálem ze zahraničí?

Realitní trh v ČR je velmi specifický. Věřím, že Cincink je ušitý na míru všem jeho účastníkům.

Abychom vám co nejvíce zpříjemnili obsah a prohlížení stránek, používáme soubory cookies. Pomáháte nám tím stránky vylepšovat. Více informací